Vinil Tabela

İstenen boyutlarda tek parça reklam yapabilme olanağı sunan vinil tabela, farklı sektörlerde sıklıkla tercih edilen kaliteli ve uygun fiyatlı bir tabela çeşididir. Bu tabela modelinin en önemli avantajlarından birisi, istendiği kadar resim ve yazıyı istenen renkte kullanma şansı yaratmasıdır. Örneğin; bir kuaför bu tabelada makasa görseli ile hizmete vurgu yapan tasarım tercih edebilir ya da bir restoran tabelasına öne çıkan yemeğin görselini koyabilir. Tasarım açısından oldukça çeşitli fikirlere olanak tanıyan vinil model tabelalar aynı zamanda dış etkenlere karşı dayanıklıdır. İlgi çekici, akılda kalıcı ve şık bir reklam tabelası istiyorsanız bu modellerden tercih edebilirsiniz.

Germe Tekniğine Göre Vinil Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Sağlamlık açısından güvenilir olan aparatlı germe tekniğinde alüminyum ayakla, aparatlar ve aylanlar kullanılır. Zımba ile germe tekniğinde ise su kontrası demir karkas üzerine çakılır. Su kontrası yağmurdan dolayı şişmeyi engelleyen bir malzemedir. İki teknikle de uzun ömürlü tabela kalitesi yakalanabilir. Tabela ışıklı ve ışıksız olarak dizayn edilebilir. Önemli olan işin tekniğini bilen uzmanlarla çalışmaktır. Uzun yıllardır vinil tabela tasarımları yapıyoruz. Bu işte usta olan ekiplerimizden güvenle destek alabilirsiniz. Özgün fikirlerinizi uzmanlarımızla paylaşarak istediğiniz kalite ve şıklıkta reklam tabelası yaptırabilirsiniz. Sektörünüze ve müşteri potansiyelinize göre kalitenizi arttıracak tabela tasarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şık ve Kaliteli Vinil Tabela Ne Kadara Yapılır?

Bu tür tabela modellerinde fiyatları boyut, tasarım ve işçilik detayları belirler. En avantajlı fiyatlarla kaliteli ve şık tabela istiyorsanız düşük maliyet olanakları sunan firmamızla çalışabilirsiniz. Yılların deneyimiyle en iyi malzemeden daha az maliyetle tabela tasarım hizmeti sunuyoruz. Uygun fiyatlı vinil (branda) tabela yaptırmak için nasıl bir tabela istediğinizi bize söyleyebilirsiniz. Uzman ekiplerimiz sizin için en düşük maliyetle en yüksek kalite standartlarını sunan projeyi planlayacaktır. Bu tabelaların bir diğer artısı da zeminde tek renk yerine istediğiniz renk geçişlerini kullanabilmenizdir. Potansiyel müşterilerin algısında olumlu etkiler yaratacak özel tasarım farklı renklerle ve görsellerle hareketlendirilmiş tabela tercih edebilirsiniz. Uzman çalışanlarımızdan aklınızdaki tabela ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Leave a comment

× WhatsApp Teklif İste