Totem Tabela

Bu tabela çeşidi çok uzak mesafelerden bile fark edilebilen gösterişli tabela çeşididir. Özellikle şehirlerarası yollarda sıklıkla kullanılır. Totem olarak adlandırılmasının nedeni üst üste, geometrik ya da farklı biçimlerde tasarlanmasından dolayıdır. Totem tabela tasarımları bir anlamda mühendisliğin ve sanatın bir araya geldiği tasarımlardır. Her yerde görünür olmak isteyen firmalar farklı alanlarda bu reklam tabelalarını kullanmaktadır. Gerçekten fark edilmek istiyorsanız, siz de bu gösterişli tabela modelini tercih edebilirsiniz. Totem tarzındaki tabelaların boyutları uzaklığa göre tasarım detayları da firma isteklerine göre ayarlanabilir. Dikkat çekmek ve akılda kalmak için etkileyici, büyük ve gösterişli tasarımlarımızı değerlendirebilirsiniz.

Farklı Tasarımlarımızı Değerlendirmek için Totem Tabela Görsellerini İnceleyin

Mor Tabela olarak bu güne kadar sayısız firmaya totem tabela hizmeti verdik. Yol kenarlarında, caddelerde, farklı açık alanlarda bizim tasarladığımız tabela modelleri hemen fark edilir. Sitemizdeki görselleri inceleyerek bu tabela modelleriyle ilgili daha net bir görüşe sahip olabilirsiniz. Farklı boyutlarda farklı tasarımlar sitemizde yer alıyor. Kurumların, AVM’lerin, ,büyük şirketlerin totem tabelalarını tasarladık. Örneklere bakarak ne kadar etkileyici olduklarını anlayabilirsiniz. Tabela koymak istediğiniz yeri bize göstermek için ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uzman ekibimiz totem şeklindeki tabela için mekân analizi yaptıktan sonra size en uyun maliyetle en etkileyici tasarımı sunar. Farklı tasarımlarımızı değerlendirmek için sitemizdeki referanslara bakabilirsiniz.

Totem Tabela Nasıl Yapılır, Fiyatları Ne Kadardır?

Yüksek çelik boruların üzerine kutu kaset yerleştirilerek oluşturulan totem tabela küçük bir yapıya benzer. Yapının sağlam olması için hem malzeme hem teknik hem de işçilik sağlam olmalıdır. Firmamız bu tabelaları sizin için tasarlayıp kurarken en sağlam standartları garantiler. Alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımız ölçü alırken, montaj yaparken güvenlik açısından titiz davranır. Bu gösterişli tabelaların fiyatları kullanılan malzemeye, boyuta ve tasarım detaylarına göre değişir. Elbette biz size en az maliyetle en yüksek kalitede etkileyici tabela hizmetini sunuyoruz. Firmamız uzmanlarından ücretsiz keşif talep ederek yaptırmak istediğiniz tabela maliyetini önceden öğrenebilirsiniz. Avantajlı fiyat olanaklarımızdan yararlanarak düşük maliyetle dikkat çekici, gösterişli ve kaliteli tabela yaptırabilirsiniz.

Totem Tabela Modellerini Sizler İçin Listeledik


Leave a comment

× WhatsApp Teklif İste