Pleksi tabela

Pleksi Tabela

Sokaklarda, caddelerde gördüğünüz tabelaların büyük çoğunluğu pleksi tarzındaki tabeladır. Bu tabela çeşidinin bu kadar popüler olmasının en önemli nedeni dayanıklı ve dış etkenlere karşı dirençli olmasıdır. Küçük işletmelerden büyük firmalara kadar yaygın bir kullanım alanı vardır. Binlerce renk seçeneği sunan pleksi tabela akrilik malzemeden imal edilir. Bu malzeme adeta bir tür zırh gibidir. Tabelayı her türlü dış etkene karşı dayanıklı kılar. Her sektörde şık reklam ve tanıtım aracı olarak kullanılan bu tarz tabelalar hem iç hem de dış mekânlar için uygundur. Sağlam ve uygun fiyatlı şık reklam tabelası istiyorsanız pleksi modellerimize bakmalısınız. Görsellere bakarak tabela standartları hakkında daha net bir görüş elde edebilirsiniz.

Trend Pleksi Tabela Modelleri Hangileridir?

Pleksi kutu harflerden üç boyutlu derinliği olan tabelalar son yıllarda oldukça popülerdir. Ayrıca pleksi kutu harflerin zemine yerleştirilmesi de çok moda olmuştur. Mağaza vitrinlerinde pleksi kutu harfler görebilirsiniz. Daha canlı ve hareketli tabela modelleri de çok yaygındır. Farklı ışık yansımaları kullanılarak pleksi tabela ile oldukça şık görünümler elde edilebilir. Trend modelleri sitemizden inceleyebilir bize tabela tasarımıyla ilgili danışabilirsiniz. Tavandan sarkan kutu pleksi harfler birçok firmanın tercih ettiği modern tasarımlar arasında yer alır. Harflerin yanına ürün ya da hizmetleri simgeleyen görsel öğeler de eklenebilmektedir. Örneğin, bir ayakkabı mağazası harfleri ayakkabı görselinin içine yerleştirebilir.

Düşük Maliyetli, Şık Pleksi Tabela Nasıl Yaptırılır?

Eğer bütçenizi destekleyecek düşük maliyetli tabela istiyorsanız pleksi yaptırabilirsiniz. Elli yılı aşkın deneyimimizle en uygun fiyat ve yüksek kalite farkını yaşatıyoruz. Bizimle iletişime geçerek bütçenizi belirleyebilir bizden belirlediğiniz bütçeye uygun tabela projesi talep edebilirsiniz. Sizin için en iyi fiyatla yüksek kalite standartlarını sağlayacak seçenekleri sıralarız. Uygun fiyatla kaliteden ödün vermeden pleksi tabela yaptırmak için firmamızdan destek alabilirsiniz. Uzman ekibimiz ücretsiz keşif hizmetiyle sizin için en uygun projeyi sunacaktır. Mekân olanaklarına en uygun malzeme ve tasarımla etkileyici ve şık tabela tercih edebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular varsa uzmanlarımıza sorabilirsiniz. Sağlam, uygun fiyatlı ve dikkat çekici tabela istiyorsanız bu işin uzmanı biziz.

Leave a comment

× WhatsApp Teklif İste