Işıklı Tabela Güncel Modeli

Işıklı Tabela

Reklam, tanıtım ve konum gösterme açısından en çok tercih edilen tabela çeşitlerinden birisi de ışıklı tabeladır. Uygun maliyet ve kaliteli hizmetle özel tasarım ışıklı tabela seçenekleri sunuyoruz. Piyasa rekabetinde sizi bir adım öne geçirecek şey müşterilerin dikkatini çekebilmektir. Tüketici algısı ilk bakışta oluşur. Müşteriler hizmete yönelirken ilk olarak işletmenin tabelasına bakar. Bu nedenle tabela tasarımının kendine özgü teknik detayları vardır. Müşteri algısına hitap eden tabelalar potansiyel müşterilerin işletmenin kapısından girmesini sağlar. Işıklı olan tabela modellerimiz her daim hizmet verdiğiniz müşterilerin aklında olma imkânı sunar. Özellikle geceleri caddelerde dolaşan ya da aracıyla oradan geçen potansiyel müşteriler sadece ışıklı tabelası olan işletmeleri fark eder. Biz size fark edilmeyi garanti ederken, akıllarda kalacak tabela tasarım hizmeti sağlıyoruz.

Hangi İşletme, Nasıl Bir Işıklı Tabela Modelini Tercih Etmeli?

Zorlu piyasa şartlarında işletmeler birbiriyle yarışırken doğru reklam ve tanıtım stratejileri uygulayanlar öne geçiyor. Elli yılı aşkın süredir yüzlerce farklı işleteme için birbirinden özgün ve etkileyici tabela modelleri tasarladık. Hedef kitlenin alacağı hizmette kaliteyi en baştan görmesi için işletmenin hedeflerine uygun tabela tasarımı yapıyoruz. Her sektörün kendi kuralları tabela yapısında da etkili oluyor. Örneğin; eczaneler, taksi durakları veya kuaförler belli simgeler ve renklerle ifade ediliyor. Restoranlar tabelada hitap ettikleri kitlenin tarzına uygun göstergeler kullanıyor. Tabelaların dilinden anlıyor ve müşterilere söylemek istediğinizi söyleyebileceğiniz tasarımları öneriyoruz. Işıklı tabela tasarımlarında mekân konumu ve ışıklandırma tekniklerine dikkat ediyoruz. İşletmenizin kalitesini arttıracak imajını güçlendirecek tabela tasarlayabiliyoruz.

Işıklı Tabelalar Nerelerde Kullanılır, Fiyatları Ne Kadardır?

Işıklı tarzındaki tabelalar ürün ve hizmet sunulan her türlü işletmenin kullanabileceği reklam araçlarıdır. Marketlerde, restoranlarda, eczanelerde veya mağazalarda ürün ve hizmete dikkat çekilmek istenilen her yerde kullanılabilir. Işıklı bir tabela fiyatı; tabela boyutu, kullanılan malzeme gibi etkenlere göre değişir. En uygun fiyatlı ışıklı tabela hizmetini firmamızdan yüksek kalite garantisiyle alabilirsiniz. İstediğiniz her yere uygun tabela kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Işıklı tarzındaki tabela örneklerimizi inceleyerek işletmenize uygun tasarım detaylarını bulabilirsiniz. Tabela çeşitleri, fiyatları veya tasarım olanaklarıyla ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ışıklı pleksi harf
Pleksi harf folyo kaplama
ışıklı tabela modelleri

Işıklı Tabela Hizmetlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Piyasada görülen birçok ışıklı tabela örnekleri, maliyeti düşürmek amacıyla kalitesiz ve yanlış malzemelerle yapılmaktadır.

Beyaz zeminli tabelalarda dalgalı ve hareli bir görüntü ortaya çıkıyorsa, bilinmeli ki yanlış malzeme kullanılmıştır. Işığın malzemeyle uyum sağlayarak, homojen bir görüntü oluşturması için uzman bir kadrodan hizmet almak çok önemlidir.

Ayrıca kullanılacağı yerin ve monte edileceği konumun analizinin iyi yapılması gereklidir. Hava şartlarına uygun olan ölçüler dikkatle belirlenmelidir.

Işıklı Tabela Fiyatları Ortalama Nedir?

Işıklı tabela m2 fiyatları kullanılan malzemeye göre veya ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Uzman kadromuzun elinden titizlikle çıkmış ışıklı tabelaları, uygun fiyatlarla sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Leave a comment

× WhatsApp Teklif İste