Çatı Tabelası

Çatı Tabelası Nedir?

Yapıların yüksek bölümlerine yerleştirilen çatı tabelası çok uzak mesafelerden dikkat çeken oldukça büyük tabela modelidir. Büyüklüğü ile daha fazla fark edilebilir olmayı sağlayan bir tabela çeşididir. Bu tabela tasarımında ve kurulumunda mühendislik hesaplamaları gerekir. Bina yapısı, boyutları ile tabela yapısı ve boyutları uyumlu olmalıdır. Şehir içinde ve şehirlerarası yol üzerlerinde sıklıkla bu tabela çeşidine rastlanır. Görkemli ve etkileyici olan bu tabelalar özellikle büyük tesislerin tercih ettiği tabelalardır. Yani yapılan konut projelerinde de çatı modeli çok kullanılmaktadır. Bu tabela tercih edilecekse mutlaka yapı, mekân, alan analizi yapılması gerekir. Hesaplamaların doğru yapılması ve sağlam bir yapı oluşturulması önemlidir.

Yapı Mimarisine Göre Çatı Tabelası Tasarımı Seçenekleri Nelerdir?

Büyük boyutlardaki tabelalarda yapı mimarisine göre tasarım yapılır. Tabela yapının taşıyabileceği ve istenen etkiyi verebilecek şekilde konumlandırılır. Doğru konumlandırma ve şık tasarım ile yıllarca etkisini gösterecek tabela tasarımı yapılabilir. Uyguladığımız çatı tabelası projelerinde bu etkiyi her zaman yarattık. Çalıştığımız büyük firmalar uzun yıllardır tasarladığımız tabelaları kullanıyor. Bu tür tabela modellerinin en önemli özelliği de kalıcı olmasıdır. Çok büyük bir tabela olduğundan uzun yıllar dayanıklı malzemeden imal edilir. Çatı tabelalarının etki gücü oldukça yüksek ve uzundur. Eğer böyle bir tabela yaptırmak istiyorsanız yüksek kalite standartlarımızla size destek olmaya hazırız. Uzman ekiplerimiz tabela alanını sizin için analiz ederek en düşük maliyetle sağlam ve şık tabela projesi planlar.

Sağlam ve Etkileyici Çatı Tabelası Fiyatlarında Avantajlı Olanaklar

Dikkat çekici ve çok sağlam büyük tabela istiyorsanız çatı modelini tercih etmelisiniz. Fiyat konusunda sizi çok memnun edecek olanaklar sunuyoruz. Maliyeti düşürecek yerli üretim kalitesini her detayda yaşatıyoruz. Bir anıt gibi göklere yükselen tebaanızla her yerden görülebilirsiniz. Çatı tabelası fiyatları tabelanın boyutlarına, bina analizlerine, malzemeye ve işçiliğe göre değişir. Görkemli bir tabela yaptırırken biz en uygun fiyatla yüksek kalite standartlarını yaşamanızı sağlıyoruz. Elli yıllık tabela ustalığımızla istediğiniz kalitede, sağlam ve dikkat çekici tabela tasarımını yapıyoruz. Tabela ve reklam hakkında sormak istediğiniz tüm soruları bizimle iletişime geçerek uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Leave a comment

× WhatsApp Teklif İste