Ahşap Tabela

Bir malzeme olarak ahşap oldukça farklı bir etki yaratır. Tarz sahibi firmaların tercihi olan ahşap tabela ilk bakışta bir sıcaklık ve doğallık hissettirir. Özellikle müşterilerine rahatlık ve kaliteyi yaşatmak isteyen firmalar ahşabın büyüsünü kullanılır. Siz de farkınızı ve tarzınızı ortaya koymak için ahşap malzemeden tabela yaptırabilirsiniz. Tabela işinin ustası olarak ahşapta yüksek kaliteyi ve sanatsal tasarım ayrıcalığını yaşatıyoruz. Müşterilerin ilk bakışta etkilenecekleri tabela modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Diğer bütün tabelalardan ayrı bir görünüm istiyorsanız ahşap kesinlik bunu karşılar. Onlarca tabela arasında ahşap kendini belli eder. Ahşaptan özel tasarım tabelalarımız en çok tercih edilen tasarımlarımız arasında yer alır.

Ağaç Türüne Göre Ahşap Tabela Modelleri Nelerdir?

Her ağacın yapısal ve görsel özellikleri farklıdır. Sedir ağacı gücün ve zenginliğin sembolüdür. Çınar ağacı doğumun ve uzun yaşamın hikâyesini anlatır. Köknar ağacı sabır ve şifayı simgeleyen bir ağaçtır. Meşe ağacı eski çağlarda insanlar kutsal ağaç olarak isimlendirmiştir. Meşe, köknar, çınar, sedir, kestane veya kiraz ağaçlarından imal ettiğimiz ahşap tabela modelleri ağaç türünün etkileyici özelliklerini taşır. Görünüm olarak farklı renk ve görsel etki yaratan ağaç türlerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Ancak ahşap tabelaları kullanırken biraz daha dikkatli olmalısınız. Bakımını yaparak dış etkenlere karşı tabelanızı korumalısınız. Dış mekânda kullanılacak tabelalar için daha dayanıklı ağaç türlerini tavsiye ediyoruz.

Ahşap Tabela Maliyeti Ne Kadardır?

Ahşap malzemeden tabela imalatı yaparken en düşük maliyetle yüksek kalitede hizmet sunuyoruz. Maliyet tabelanın tasarım özelliklerine, boyutuna, montaj sürecine göre değişiyor. Ancak yılların deneyimiyle biz sizin için en avantajlı fiyat olanaklarını yaratıyoruz. Yüksek kalitede ağaçlardan birinci sınıf malzeme seçiyor ve en düşük maliyetle istediğiniz ahşap tabela tasarımını yapıyoruz. Tabela maliyetini önceden bilmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tabela yapılacak mekânı analiz ederek, istediğiniz tabela özelliklerini belirleyerek maliyet belirleyebiliriz. Deneyimli ve güvenilir firmadan sanatsal işçilikle fark yaratan tabela hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bütçenize uygun tabela modellerini de sizin için belirleyebilir ve etkileyici, dikkat çekici ve kaliteli reklam tabelası için öneriler sunabiliriz.

Leave a comment

× WhatsApp Teklif İste